unimat@unimat.pl

+48 52 38 16 114

UNIMAT Sp. z o.o. – 25 lat na rynku

Od 1988 roku nieprzerwanie oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie konstruowania i produkcji armatury przemysłowej , elementów ze stali i wyrobów odlewanych z metali nieżelaznych.

Specjalizujemy się w produkcji złączy do węży i armatury wykonanej ze stali, aluminium oraz mosiądzu w technologii odlewania z wykorzystaniem do obróbki maszyn CNC i klasycznych. Nasz  zakres produkcji to ok. 800 wysokiej jakości produktów. Poza standardowym programem produkcji możemy wykonywać nawet najbardziej nietypowe złącza wg specyfikacji i oczekiwań klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

Poza produkcją standardowych złączy i elementów wymienionych w katalogu, specjalizujemy się także w wykonawstwie odlewów z metali nieżelaznych dla wszystkich gałęzi przemysłu w tym także odlewów ozdobnych (sprawdź www.odlewy-ozdobne.pl). Continue Reading

Możliwość komentowania UNIMAT Sp. z o.o. – 25 lat na rynku została wyłączona Aktualności

Czytaj więcej

Szersza oferta materiałowa armatury

W odpowiedzi na zainteresowanie naszych klientów kompleksową obsługą ze strony Unimatu, wprowadzamy coraz szerszą ofertę materiałową naszej armatury.

Nie tylko na stałe powraca do naszej oferty armatura ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, ale także po raz pierwszy wprowadzamy złącza z polipropylenu.

Do oferty wracają złącza sucho-odcinające, złącza strażackie w wersjach stosowanych w różnych krajach na całym świecie.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Poszczególne działy będą na bieżąco rozbudowywane.

Czekamy na Wasze zapytania!

Możliwość komentowania Szersza oferta materiałowa armatury została wyłączona Aktualności

Czytaj więcej

Nowe rozwiązania dla przezierników!

Nowe rozwiązania techniczne dostępne dla przezierników dające funkcjonalność złącza Camlock typu A, B, C, D, F, SA, DA, OLS, itp.

Możliwość komentowania Nowe rozwiązania dla przezierników! została wyłączona Aktualności

Czytaj więcej